top of page
  • Zdjęcie autoraAdam

Jak to się robi ?

Zaktualizowano: 10 lut 2022

Nasze domki drewniane są jak klocki LEGO. Wszystko do siebie pasuje, jest wykonane z wysokiej jakości drewna, odpowiednio wysuszone i obrobione. W paczce znajdziecie wszystkie elementy: drzwi, okna, ściany, podłogi.

Możecie kupić zestaw do samodzielnego montażu i przeżyć niepowtarzalną przygodę postawienia swojego małego domku.

Domek bez zezwolenie na tzw. zgłoszenie można od 2022 roku pobudować do 70 m2 powierzchni podstawy. jak dołożycie do tego poddasze czy antresolę to jest spory budynek. Nasze domki drewniane bez zezwolenia zrobione są z najwyższej jakości świerku syberyjskiego. I tu mała uwaga; drewno z naszej szerokości geograficznej jest zdecydowanie gorszej jakości. Drzewa rosną zbyt szybko.

Drewno do budowy domków drewnianych jest suszone w wysokich temperaturach tym samym pozbywając się z niego wszelakich pasożytów i chorób.

Domki z bali drewnianych mogą mieć różne grubości belek; od 45 mm poprzez 70 mm, 90 mm, 165 mm aż po 190 mm. Każdą z tych ścian można docieplić wełną mineralną. Ocieplając sufit i podłogę mamy bardzo ciepły domek drewniany. Taki domek ma niepowtarzalny klimat i jest przyjazny dla środowiska.

A jeżeli złożenie drewnianego domeku to dla Was zbyt duże wyzwanie służymy pomocą przy montażu. Wybierając na stronie domku "opcje dodatkowe" możecie skonfigurować dom pod klucz, na przykład: /www.escapada.pl/jodla-2

więcej o właściwościach izolacyjnych drewna tutaj:.escapada.pl/post/jak-zbudować-domek-drewniany-aby-nam-było-ciepło-a-urzędnik-zadowolony
Comments


bottom of page