top of page

Łabędź

Cena: 94 000,00 zł

Cena dotyczy paczki z domkiem bez transportu i bez usług montażu. W zestawie znajduje się deska podłogowa, rama, drzwi, okna, deska dachowa obiciowa.

Usługi dodatkowe
Na życzenie klienta wykonujemy:

 • Montaż

 • Malowanie

 • Pokrycie dachu papą

 • Pokrycie dachu gontem

 • Pokrycie dachu blachodachówką

 • Okiennice na okna i drzwi

 • Rynny

 • Ocieplenie podłogi

 • Ocieplenie ścian

 • Ocieplenie dachu

 • Transport

 • Instalacje

 • Biały montaż

Wycena usług dodatkowych przygotowywana jest indywidualnie i jest uzależnione od wybranego przez Klienta materiału np.: grubość i rodzaj ocieplenia, jakość i typ pokrycia dachowego itp., jakość i rodzaj farb itd.

Opis

Nowoczesny i awangardowy styl oraz innowacja to niewątpliwie pierwsze nasuwające się cechy domku obok których nie można przejść obojętnie. Dzięki swojej niezwykłej formie Łabędź przypadnie do gustu niejednej osobie oraz idealnie wpasuje się w rolę domku letniego lub całorocznego do którego będziemy chętnie wracać. Powierzchnia zabudowy mniejsza od 35 m2 sprawia, że pozwolenie na budowę nie jest wymagane.

Domek zbudowany jest w całości ze świerku skandynawskiego, ma powierzchnię parteru równą 27,6 m2 oraz wymiary zewnętrzne bez wypustów 590x590 cm. Dwuspadowy, przykrywający zarówno domek jak i taras dach ma powierzchnię 60,7 m2, 40-sto stopniowy kąt nachylenia oraz został poszyty deską dachową o grubości 19 mm. Deska podłogowa wewnątrz jak i tarasowa mają grubość 28 mm, co zapewnia odpowiednią stabilność. Ściany parteru mają wysokość 255 cm, a cały domek mierzy w kalenicy 585 cm. Antresola domku ma wymiary 590x295 cm, a 295x249 cm i powierzchnię 7,25 m2.

Domek dzieli się na L-kształtną część mieszkalną oraz taras, przez który przechodzi się do wnętrza budynku. Parter składa się z 3 pomieszczeń, dwóch które są na siebie otwarte i można między nimi przechodzić swobodnie oraz jednego zamkniętego, dedykowanego na łazienkę. Po wejściu do budynku znajdujemy się w części która znakomicie pasowała będzie na część kuchenno-jadalną. Przechodząc do drugiego pokoju po prawej stronie mijamy drzwi do łazienki oraz schody na antresolę. Następnie, znajdujemy się w największym pomieszczeniu, które doskonale sprawdzi się wyposażone w miękką kanapę, stolik kawowy i kino domowe, będzie idealnym miejscem do wyciszenia i relaksu. Masywne przeszklenia domku sprawiają że wnętrze jest doskonale oświetlone, ale również podkreślają uroki rozpościerającej się za oknem flory. Wszechstronna, duża antresola została zaprojektowana z myślą o sypialni z więcej niż jednym łóżkiem, ale jej powierzchnia sprawia że przy aranżacji ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Malowanie i poszycie blachodachówką nadadzą Laurze charakteru i sprawią że będzie przyciągać wzrok, a inne oferowane dodatkowe usługi takie jak pełne ocieplenie znacząco zwiększą komfort użytkowania domku przez cały rok.

Wymiary

Wymiary:                                  620x620 cm

Powierzchnia dachu:                   60,7 m2

Powierzchnia zabudowy:              27,6 + 7,25 m2

Grubość ściany:                          6 cm

Wysokość ściany:                       255  cm

Wysokość w szczycie:                 585 cm

Kąt nachylenia dachu:                 40 stopni

Wypust dachu:                           30 cm

Grubość deski dachowej:             1,9 cm

Grubość deski podłogowej:          28 cm

Ilość drzwi: 1x 900x2100 mm

Ilość okien: 1x 2100x2400 mm, 1x 1000x2120 mm, 1x 1930 x 2120 mm, 1x 2180x2120 mm

ZOBACZ TEŻ DOMEK LETNISKOWY MORWA II

bottom of page